Kamp Rehberi Konusunda Güvenebileceğiniz Adres.

Hepinize merhabalar TurkeyCampGuide ailesi. Bilindiği üzere günümüzde gerek otellerin yükselen fiyatları gerek ise farklı aktivite arayışları bizleri kamp seyahatlerine yavaş yavaş yönlendirmeye başlamıştır. Artık yalnızca otellerin bizlere sunduğu imkanlardan faydalanmak yerine biraz daha elimizi taşın altına koyarak, doğa ile iç içe olmanın verdiği huzuru tadılmayabiliyoruz. Özellikle büyük şehirlerdeki yeşilin eksikliği ve yükselen binalar biz kamp severleri otel ya da tatil köylerini tercih etmek yerine bu aktiviteye itiyor.

Üç tarafı denizler ile çevrili, saymakla bitiremeyeceğimiz kadar doğa harikasına ev sahipliği yapan güzel ülkemiz bize bu kadar fazla lokasyon sağlarken, açıkçası şehirden kaçıp tekrar bir otelde konaklamak kulağa pek rahatlatıcı gelmiyor.

İnternet ağlarının fazlasıyla yaygınlaştığı bugünlerde bilgiye erişmekte bir o kadar kolaylaşmıştır. Gün içerisinde akıllı telefonlarımızdan, bilgisayarlarımızdan, tabletlerimizden ve televizyonumuzdan bilgiye erişebiliyoruz. Siz kamp ile ilgili bilgi arayışına girdiğinizde bu sefer biz tecrübeli olanlar bu bilgileri üretip sizlere ulaştırma ihtiyacı duyuyoruz. TurkeyCampGuide ailesi olarak hazırladığımız içeriklerde, özellikle kamp hayatı konusunda tecrübeleri olmayan ve kamp hayatına ilk adımlarını atacak olan arkadaşlarımıza yol göstermek istedik.

Bir çok insanın kamp hayatını hafife aldığı gibi bir çok insan ise gözünde çok büyütmektedir. Kampa organize bir şekilde hazırlık yaptığınız zaman minimum beklenmedik sonuçlar ile doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu kısımda bizlere düşen ise bu organizasyon hakkında sizlere bilgi vermek; doğru ekipmanları seçmenize yardımcı olmak, kampa gitmeden önce yapmanız gereken hazırlıklar hakkında tecrübelerimizi aktarmak, kamp alanında dikkat etmeniz gereken noktaları anlatmak gibi kampa çıkmadan önce sizi kampa hazırlamak için bütün sorularınızı cevaplamaktır.

Kamp organizasyonlarının dikkat edilmesi gerekenleri turkeycampguide.com ‘da. Bizler, aldıkları tavsiyeler ile kamp organizasyonlarına renk katan ziyaretçilerimizin tavsiyesi ile her geçen gün ailesine yeni fertler katan kocaman bir aileyiz. Dileğimiz sorunsuz bir kamp organizasyonu geçirmenizdir. Doğa ile kalın.